Ikona przedstawiająca logo Instagrama

Poznaj nas bliżej na Instagramie

Napisz do nas

kontakt@zyskajczas.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone

Dlatego pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na zmianę i w każdym momencie swojego życia możesz się zatrzymać i stwierdzić, że od teraz chcesz to robić inaczej. Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni za to, że przez to przeszliśmy, ponieważ teraz rozumiemy, że codzienna gonitwa mimo najszczerszych chęci nie może skończyć się dobrze. Dlatego jeśli nasze treści pomogą choćby jednej osobie na tym świecie zakończyć ciągłą walkę z brakiem czasu i rozpocząć życie pełne chwil dla siebie i swoich najbliższych, będziemy wiedzieli, że było warto.

Podążaj razem z nami w kierunku swojego wymarzonego życia!

Patrycja i Kamil tańczą na ścieżce w parku w trakcie zachodu słońca.

Od tej pory postanowiliśmy zacząć celebrować swoje życie, a nie tylko żyć w trybie przetrwania z dnia na dzień. Bo luksus to nie drogie samochody i dom na rajskiej wyspie. Luksus to wewnętrzne uczucie, że jesteś szczęśliwa każdego dnia. Budzisz się z uczuciem wdzięczności, że będziesz mogła przeżyć kolejny piękny dzień, przygotować pyszne śniadanie dla swoich najbliższych, wyjść na spacer i cieszyć się fenomenem otaczającej Cię natury czy wziąć przyjemną kąpiel przy blasku świec. Jak widzisz masz wszystko, by wieść szczęśliwe, luksusowe życie, tylko wystarczy, że każdego dnia zaczniesz je doceniać i będziesz wdzięczna za to co już masz, a obiecujemy Ci, że będziesz mieć tego jeszcze więcej. Jak mawiał Konfucjusz “Wszyscy mamy dwa życia. To drugie zaczyna się w chwili, gdy zdamy sobie sprawę, że mamy tylko jedno”.

Patrycja i Kamil stoją razem na drewnianym moście, ubrani w białe koszule spoglądają przed siebie.

Cieszymy się z dawania szczęścia innym, a uśmiech na twarzy drugiej osoby daje nam POWERA do tego, by dalej dzielić się dobrem. Wierzymy, że każdy z nas zasługuje na to, by mieć więcej czasu dla siebie i bliskich. Dlatego założyliśmy ZyskajCZAS.pl, by móc dzielić się z Tobą naszą wiedzą oraz sprawdzonymi rozwiązaniami, które pozwolą Ci zyskać czas na to, co dla Ciebie ważne. Wiemy, że Ty również możesz cieszyć się pełnią życia, a nie żyć w przeczuciu, że czas ucieka Ci między palcami. Wiemy to, bo sami przez to przechodziliśmy. Mieliśmy okres w swoim życiu, gdy pracowaliśmy dużo i ciężko… A jednocześnie nie czuliśmy celu i nie widzieliśmy sensu w tym co robiliśmy. Taka sytuacja doprowadziła do tego, że prawie straciliśmy to co najważniejsze - radość działania i radość życia. Wpadliśmy w wir, który na szczęście w porę przerwała refleksja…

Patrycja i Kamil trzymają razem dłonie na drewnianej belce. Na palcach mają złote obrączki.

Jesteśmy małżeństwem optymistów, które lubi zarażać ludzi wokół siebie pozytywną energią. Nasza wspólna historia rozpoczęła się na Politechnice Wrocławskiej, Wydział Mechaniczny, kierunek Automatyka i Robotyka… idealny wybór dla dziewczyny, która szuka męża :D Mimo, że studiowaliśmy w tej samej grupie (ponad 150 osób) to poznaliśmy się dopiero na Juwenaliach i to oczywiście przypadkiem. Kamil nie mógł uwierzyć, że Pati również studiuje Automatykę i Robotykę i jak on mógł jej wcześniej nie zauważyć? No i tak to się zaczęło… w międzyczasie ukończyliśmy studia, przeprowadziliśmy się do Łodzi, gdzie pracujemy w firmie produkcyjnej - Kamil odpowiedzialny jest za Dział Produkcji, a Patrycja za Dział Jakości, więc jesteśmy na bieżąco z technikami LEAN od strony teoretycznej i praktycznej, a tutaj pokazujemy Ci jak możesz je wykorzystać w swoim życiu i czerpać korzyści z tej pięknej filozofii ciągłego doskonalenia.

Cześć!
Z tej strony Patrycja i Kamil :)

Patrycja i Kamil ubrani w białe koszule stoją przytuleni w parku.

Poznaj nas

1. Wierz we wszystko, co mówisz i robisz.

2. Zaczynaj zawsze od „dlaczego?”.

3. Szukaj nieoczywistych rozwiązań.

4. Bądź dumny z tego, co robisz.

5. Dziel się wiedzą i inspiruj do działania.

6. Bądź ciekawy otaczającego Cię świata.

7. Ciesz się z dawania szczęścia innym.

8. Szanuj ludzi wokół siebie.

Poznaj 8 wartości, którymi kierujemy się w życiu: